WIECZÓR GIER ONLINE

LINK DO FILMU:

Wieczór gier Online

Bateman i McAdams wcielają się w role Maksa i Annie, którzy spotykają się raz w tygodniu z za znajomymi na wspólne gry i zabawy. Jednak aby nieco podgrzać atmosferę, w czasie jednego z wieczorów brat Maksa, Brooks (Chandler), organizuje zabawę w rozwiązanie sprawy morderstwa z podstawionymi przestępcami oraz agentami federalnymi. Gdy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, iż to tylko część gry… czy jednak na pewno? Kiedy szóstka uczestników wyrusza, by rozwiązać zagadkę i odnieść zwycięstwo, z czasem staje się jasne, że mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne zasady, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.

Bateman i McAdams występują jako Max i Annie, których cotygodniowa noc z parami staje się coraz popularniejsza, gdy charyzmatyczny brat Maxa, Brooks (Chandler), organizuje imprezę z zagadką morderstwa, wraz z fałszywymi bandytami i fałszywymi agentami federalnymi. Więc kiedy Brooks zostanie porwany, to wszystko jest częścią gry – prawda? Ale gdy sześciu rywalizujących ze sobą graczy postanowiło rozwiązać sprawę i wygrać, zaczynają odkrywać, że ani ta gra, ani Brooks nie są tym, czym wydają się być. W ciągu jednej chaotycznej nocy przyjaciele znajdują się coraz wyżej nad głowami, gdy każdy z nich prowadzi do kolejnego nieoczekiwanego zwrotu. Bez reguł, bez punktów i bez pojęcia, kim są wszyscy gracze, może się okazać, że to największa zabawa, jaką kiedykolwiek mieli.

Zapraszamy do obejrzenia filmu Wieczór gier online. Dzięki rejestracji będziesz mógł cieszyć się filmami bez ograniczeń. Dla prawdziwych wielbicieli kina, film Wieczór gier online bez wątpienia nie będzie rozczarowaniem. W filmie będziemy mogli zobaczyć interesującą historię, z pewnością nie zabraknie emocji. Na pewno widzowie nie będą się nudzić. Jest to znakomita oferta, na miłe spędzenie wieczoru z filmem. Zatem zapraszamy na film.

Mapa tagów:

gdzie obejrzeć Wieczór gier z lektorem

Wieczór gier online

na jakiej stronie obejrzeć Wieczór gier

Wieczór gier premiera

Wieczór gier z lektorem ONLINE

gdzie oglądać Wieczór gier

Wieczór gier z lektorem online

Wieczór gier z lektorem player

Wieczór gier z lektorem cda

Wieczór gier z lektorem online

wieczór gier cały film online

wieczór gier z lektorem online

wieczór gier premiera online